catering catering hizmeti logo

.

  Anasayfa

 

Cateringhizmeti.com Hakkında

Cateringhizmeti.com internet üzerinden catering ve yemek firması arayan kullanıcıların kolayca ulaşabileceği ve pratik bir şekilde fiyat teklifi isteyebileceği bir Net Kurumsal web sitesidir. Cateringhizmeti.com yıllarca Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında üst sıralarda yer alan ve binlerce kişinin yemek talebi ilettiği bir portaldır ve bu özelliği bakımından Türkiye'nin en iyi catering sitesidir.

Net Kurumsal Catering Hakkında

Net Kurumsal, belirlemiş olduğu hizmet konsepti neticesinde çoğunluğu İstanbul olmak üzere Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde kurumsal firmalara yemek hizmeti veren bir catering yemek sağlayıcısıdır.

Net Kurumsal hakkında daha detaylı bilgi için bu dökümanı indirebilir, www.netkurumsal.com web adresinden inceleyebilir ya da 0212 438 09 54 irtibat numarasından ulaşabilirsiniz.

 

firmalar toplu yemek
  Hakkımızda
  Yemek Firmaları
  Faydalı Bilgiler
  İletişim

tabldot yemek servisi

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakasındaki Catering Firmaları >>

Dizinimizdeki firmalar gıda tüzüğüne uygun, tüm belgelere sahip  işinin ehli firmalardır ve sizin adınıza tarafımızdan denetlenmektedir.

iso 22000 haccp iso9001 türk standartları enstitüsü

  Sistem nasıl çalışır?

Yemek hizmetinde fiyat teklifi alabilmek için;

1. 0212 438 09 54 nolu telefonu arayarak yemek hizmeti talebinizi iletebilirsiniz.

2. "info [at] netkurumsal.com" a Yemek Hizmeti Teklifi başlıklı bir mail göndererek anında geri dönüş alabilirsiniz.

Copyright © 2007-2019   Cateringhizmeti.com | Net Kurumsal net kurumsal

Anasayfa   |   Hakkımızda   |   Organizasyon   |   Net Kurumsal   |   Yemek Firmaları Rehberi   |   İletişim

Etiketler:  yemek firmaları - yemek şirketleri - yemek firması - yemek şirketi - toplu yemek fabrikası - hazır yemek firması - tabldot yemek firmaları - paket yemek - toplu yemek şirketleri - organizasyon - catering şirketleri - catering firmaları - yemek firma sitesi - yemek siteleri - catering siteleri - istanbul yemek - istanbul tabldot - istanbuldaki catering - istanbuldaki catring,cetring - istanbul bölgesi yemek firması - ketring - cataring - tabildot - organizasyon firmaları